The first edition of the tournament

25-27.06.2023


Age categories:
U12, U14, U16, U18, G12, G14, G16

Number of teams: 100

Number of teams: NEW TOURNAMENT

Facebook Turniejowy:

Are you interested - contact us!

Sport Facilities

Hala Legionow

Hala Legionów w Kielcach to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt sportowy, w którym przedewszystkim swoje spotkania rozgrywają zawodnicy Łomży Vive Kielce – zasłużonego klubu piłki ręcznej.

More information

Hala Sportowa – Warszawska

Hala sportowa MOSiR usytuowana przy trasie wylotowej Kielce – Warszawa (E7) pomiędzy korytem rzeki Silnicy a ul. Warszawską w dzielnicy Dąbrowa. Została oddana do użytku w roku 2015r. W obiekcie znajduje się pełno wymiarowe boisko do gry w piłkę ręczną (20 x 40 m) z podłogą syntetyczną TARAFLEX.
More information

Hala Sportowa – Krakowska

Hala sportowa MOSiR usytuowana przy trasie wylotowej Kielce – Kraków (E 77) została oddana do użytku w roku 1985. W obiekcie znajduje się pełno wymiarowe boisko (parkiet) do gry w piłkę ręczną (20 x 40 m) z wybiegami dokoła boiska (1,25 – 1,30 m)
More information

Tourist information

Pałac Biskupów Krakowskich

Wspaniały pałac z I połowy XVII wieku, jeden z najcenniejszych przykładów polskiej rezydencji z epoki Wazów. Obecnie mieści się w nim Muzeum Narodowe w Kielcach. Pałac wraz z otoczeniem (baszta prochowa, ogród, spichlerz przy ul. Zamkowej 2) jako zespół został wpisany do rejestru zabytków nieruchomych.

Rezerwat przyrody Kadzielnia

Rezerwat przyrody nieożywionej obejmujący wzniesienie Kadzielnia (295 m n.p.m.) znajduje się między ulicami: Krakowska, Gagarina, Al. Legionów i Pakosz. Miejsce to jest niezwykle ciekawe ze względu na to, że zbudowane jest ze skał wapiennych z żyłami kalcytu, w których zachowały się liczne skamieniałości morskich zwierząt. Rezerwat jest największym skupiskiem jaskiń i grot w regionie, można tu obserwować różne formy krasowe. Najdłuższa jaskinia – Jaskinia Szczelina ma 140 m długości. Przez Kadzielnię przebiega czerwony szlak miejski.

These are not all objects that are available in our tournament offer. Do you want to know more?

Contact Us