I edycja turnieju

25-28.06.2022


Kategorie wiekowe:
U12, U14, U16, U18 (CHŁOPCY);
G12, G14, G18 (DZIEWCZĘTA)

Ilość drużyn: 100

Facebook Turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty Sportowe

Hala Legionów

Hala Legionów w Kielcach to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt sportowy, w którym przedewszystkim swoje spotkania rozgrywają zawodnicy Łomży Vive Kielce – zasłużonego klubu piłki ręcznej.

Więcej informacji

Hala Sportowa – Warszawska

Hala sportowa MOSiR usytuowana przy trasie wylotowej Kielce – Warszawa (E7) pomiędzy korytem rzeki Silnicy a ul. Warszawską w dzielnicy Dąbrowa. Została oddana do użytku w roku 2015r. W obiekcie znajduje się pełno wymiarowe boisko do gry w piłkę ręczną (20 x 40 m) z podłogą syntetyczną TARAFLEX.
Więcej informacji

Hala Sportowa – Krakowska

Hala sportowa MOSiR usytuowana przy trasie wylotowej Kielce – Kraków (E 77) została oddana do użytku w roku 1985. W obiekcie znajduje się pełno wymiarowe boisko (parkiet) do gry w piłkę ręczną (20 x 40 m) z wybiegami dokoła boiska (1,25 – 1,30 m)
Więcej informacji

Informacje turystyczne

Pałac Biskupów Krakowskich

Wspaniały pałac z I połowy XVII wieku, jeden z najcenniejszych przykładów polskiej rezydencji z epoki Wazów. Obecnie mieści się w nim Muzeum Narodowe w Kielcach. Pałac wraz z otoczeniem (baszta prochowa, ogród, spichlerz przy ul. Zamkowej 2) jako zespół został wpisany do rejestru zabytków nieruchomych.

Rezerwat przyrody Kadzielnia

Rezerwat przyrody nieożywionej obejmujący wzniesienie Kadzielnia (295 m n.p.m.) znajduje się między ulicami: Krakowska, Gagarina, Al. Legionów i Pakosz. Miejsce to jest niezwykle ciekawe ze względu na to, że zbudowane jest ze skał wapiennych z żyłami kalcytu, w których zachowały się liczne skamieniałości morskich zwierząt. Rezerwat jest największym skupiskiem jaskiń i grot w regionie, można tu obserwować różne formy krasowe. Najdłuższa jaskinia – Jaskinia Szczelina ma 140 m długości. Przez Kadzielnię przebiega czerwony szlak miejski.

Pałacyk Zielińskiego

Pałac stanowi jeden z cenniejszych zabytków miasta, znajduje się w centrum miasta, w sąsiedztwie Parku Miejskiego. Obecnie mieści się w nim Dom Środowisk Twórczych. W otoczeniu pałacyku znajduje się ogród, a w nim studnia z daszkiem, słup pamiątkowy, rzeźby, okolicznościowe wystawy, a w okresie letnim dodatkowo kawiarenka pod parasolami. Całość otoczona jest murem z otworami strzelniczymi. W mur ten wkomponowana jest mała baszta zwana „Plotkarką”.

Oferta zakwaterowania

ibis Kielce Centrum

ibis Kielce Centrum to hotel przy rynku oraz niedaleko dworca autobusowego i PKP w Kielcach. Tak dobre umiejscowienie miejsca noclegowego gwarantuje możliwość dobrego przeżywania wielkiej imprezy sportowej jak również rekreacji.

Więcej informacji

Internat

Obiekty gwarantują wygodne pokoje dla zawodników z łóżkami, które zaspokoją podstawowe potrzeby zawodników.

Więcej informacji

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami