Grają z nami

IV edycja turnieju
24-25.02.2024

Organizatorzy: Around the Sport i Stowarzyszenie Wokół Sportu

Współorganizatorzy: WKS Śląsk Wroclaw i AP Śląśk Wrocław

Kategorie wiekowe:

U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15

Ilość drużyn: 200

Pierwsza edycja: 2021

Facebook turniejowy:

Obiekty Sportowe

 

Dzieci w kategoriach wiekowych od U7 do U10 rozegrają swoje spotkania pod balonem, a ich starsi koledzy w kategoriach od U11 do U15 będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na zewnętrznych boiskach ze sztuczną murawą, które są doceniane przez seniorskie drużyny szczebla centralnego z całej Polski. W takich warunkach świetnie dobrane ekipy zapewnią niesamowite sportowe emocje!

Turniej odbędzie się zgodnie z unifikacją PZPN i zostanie rozegrana na dwóch nowoczesnych kompleksach sportowych

Centrum Piłkarskie Kłokoczyce

5-cio gwiazdkowy obiekt sportowy, który powstał w 2020 roku posiada najnowocześniejsze pełnowymiarowe boisko pod balonem oraz pełnowymiarowe boisko zewnętrzne, które jest dostępne również zimą, a także dwa małe zewnętrzne boiska przeznaczone dla młodszych kategorii wiekowych. Pełne zaplecze sanitarne, siłownia, strefa relaksu i pyszna kawa w kawiarence klubowej to tylko część atrakcji, które czekają na uczestników turnieju.

Więcej informacji

Stadion Sportowy Oławka

Nowoczesny obiekt sportowy pod zarządem MCS Wrocław spełnia wszystkie wymagania każdego klubu. 3 pełnowymiarowe boiska w tym dwa ze sztuczną nawierzchnią bez problemu pozwalają korzystać z obiektu przez cały rok. Do każdego z boisk są dostępne trybuny co pozwala fanom piłki nożnej delektować się grą swojej ulubionej drużyny z komfortowego miejsca.

Więcej informacji

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

Tarczyński Arena

Stadion we Wrocławiu, który powstał na potrzebę EURO 2012. Nowoczesny stadion pomieści około 42 tysięcy widzów i był już wielokrotnie świadkiem wielkich wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zwiedzanie tego miejsca na pewno przyniesie niezapomniane wrażenia młodym adeptom futbolu.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria

Wideo