9 edycja turnieju
08-10.07.2022

Kategorie wiekowe:
U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17, U19 (CHŁOPCY);
U11, U13, U15 (DZIEWCZĘTA)

Kategorie wiekowe: 200

Facebook turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty Sportowe

Pola Marsowe oraz Stadion Olimpijski

Olbrzymi obiekt sportowy jest w stanie pomieścić nieprawdopodobną ilość spotkań dzięki wielkiemu areałowi.

Więcej informacji

Stadion Sportowy Oławka

Nowoczesny obiekt sportowy pod zarządem MCS Wrocław spełnia wszystkie wymagania każdego klubu. 3 pełnowymiarowe boiska w tym dwa ze sztuczną nawierzchnią bez problemu pozwalają korzystać z obiektu przez cały rok. Do każdego z boisk są dostępne trybuny co pozwala fanom piłki nożnej delektować się grą swojej ulubionej drużyny z komfortowego miejsca.

Więcej informacji

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

Tarczyński Arena Wrocław

Stadion, który powstał na potrzebę EURO 2012. Nowoczesny stadion pomieści około 42 tysięcy widzów i był już wielokrotnie świadkiem wielkich wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zwiedzanie tego miejsca na pewno przyniesie niezapomniane wrażenia młodym adeptom futbolu.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

Oferta zakwaterowania

Hotel ACTIVE

Hotel Active jest położony około 5 km od katedry, Muzeum Narodowego, Ostrowa Tumskiego oraz Hali Stulecia. Oferuje on zakwaterowanie z całodobową recepcją, ogrodem, tarasem oraz barem. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Wszystkie pokoje i studio są wyposażone w biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz klimatyzację. W każdym z nich mieści się łazienka, a niektóre dysponują balkonem.

Więcej informacji

Hotel Jasek 3***

3 gwiazdkowy Hotel Jasek to naprawdę eleganckie miejsce o ciepłym wystroju. Położony on jest nieopodal głównej drogi krajowej, około 1 kilometra do obwodnicy miejskiej, 3 km od stacji kolejowej Wrocław Osobowice, 8 km od urokliwej brukowanej starówki i Ratusza, w którym mieści się znane miejskie muzeum i wiele pięknych zabytków stolicy Dolnego Śląska.

Więcej informacji

Hotel Boutique

3-gwiazdkowy hotel gwarantujący bardzo dobre warunki i dobry wypoczynek. Znajduje się on zaledwie 4 kilometry od wrocławskiego Rynku – tętniącego życiem o każdej porze dnia i nocy. 150 metrów od obiektu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej “Kwiska”, z którego można dojechać w bardzo różne miejsca miasta. Od Hotelu Boutique blisko znajduje się Stadion Miejski – dom „Śląska Wrocław”, na którym rozgrywają swoje mecze.

Więcej informacji

CITI Hotel

Ten nowoczesny hotel to miejsce, w którym goście znajdą duże i funkcjonalne wnętrza, w których można przyjemnie zrelaksować się po ciężkim dniu (przykładowo turniejowym). Hotel jest położony w ścisłym centrum miasta – zaledwie kilometr od wrocławskiego Rynku, przestronne, klimatyzowane pokoje w nowoczesnej, designerskiej aranżacji wyposażone w komfortowe łazienki oraz aneks kuchenny czynią Citi Hotel’s idealnym rozwiązaniem dla Gości ceniących sobie wygodę i niezależność.

Więcej informacji

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria