I edycja turnieju
04-05.06.2022


Kategorie wiekowe:

U9, U10, U11, U12, U13, U15

Ilość drużyn: 140

Facebook turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty Sportowe

Révész Géza utcai Stadion

Stadion piłkarski znajdujący się w Siófoku na Węgrzech. Mecze rozgrywa na nim drużyna BFC Siófok. Stadion został wybudowany w 1961 roku. W 1988 roku na stadionie zainaugurowano sztuczne oświetlenie. Obiekt ma 6500 miejsc, z czego dwa tysiące to miejsca siedzące. W latach 1995–1997 na stadionie rozegrano trzy mecze reprezentacji Węgier

Więcej informacji

Siófok-Kiliti Bozsik József Focipálya

Bardzo ładny nowoczesny obiekt piłkarski składający się z kilku boisk położony jest w mieście Siofok. Składa się z płyt sztucznych oraz naturalnych. Jego dobre połączenie z głównymi drogami daje doskonałą mobilność dla zespołów biorących udział w turnieju

Więcej informacji

Informacje turystyczne

Nagy Strand

Z tłumaczenia – wielka plaża. Najsłynniejsza taka w okolicy jak nie nad całym jeziorem Balaton. Znajduje się w centrum Siófok, która ciągnie się wzdłuż popularnego deptaku Petőfiego – jedyna, za którą niestety trzeba płacić.

Bella Animal Park Siofok

Park zwierząt znajduje się zaledwie 5 km od centrum Siófok. Po Animal Parku opiekunowie prowadzą wraz z kolorowymi programami, które oferują. To doskonała rozrywka dla każdego pokolenia. Na gości czekają takie zwierzęta jak: wielbłądy, lamy, alpaki, konie, kucyki, mini-kucyki, osły, kozy, owce, zebusy, pawie, papugi, emu, koty, króliki i wiele innych.

Wieża Ciśnień

Punkt widokowy na całe miasto oraz na jezioro Balaton. Została zbudowana w 1912 r., a następnie odnowiona z okazji 100-lecia swojej działalności. Na jej szczycie znajduje się dwupoziomowy taras widokowy i kawiarnia. Można się tam dostać panoramiczną, przeszkloną windą.

Oferta zakwaterowania

Hotel Stella 2**

Hotel znajduje się 5 minut spacerem od Galerius Elmenyfurdo es Wellness Kozpont i 3 km od centrum Siófoku. Leży w dzielnicy Siofok-Szabadifurdo. Oprócz tego znajduje się 5 minut jazdy od Galerius Spa. Znajdziesz Zo-Zo Falatozo i Fregatt oferujące posiłki w pobliżu. Przystanek autobusowy Galérius Fürdő znajduje się 5 minut pieszo od hotelu. Jest to 95 km od lotniska Heviz-Balaton.

Więcej informacji

Aranypart Camping

Ciekawy ośrodek wypoczynkowy oferujący komfortowe warunki noclegowe. Na terenie ośrodka osoby kwaterowane są w pokojach wypoczynkowych oraz domkach. Sam ośrodek położony jest bardzo blisko słynnego Balatonu przez co spacery po plaży nie będą wielką podróżą, a będą możliwe o każdej porze dnia.

Więcej informacji

Galeria

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami