III edycja turnieju
01-02.06.2024

Organizatorzy: Around the Sport i Stowarzyszenie Wokół Sportu

Współorganizatorzy: The Path Sport Managment & DUNA

Kategorie wiekowe:

U9, U10, U11, U12, U13, U15

Ilość drużyn: 100

Pierwsza edycja: 2022

Facebook turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty Sportowe

Révész Géza utcai Stadion

Stadion piłkarski znajdujący się w Siófoku na Węgrzech. Mecze rozgrywa na nim drużyna BFC Siófok. Stadion został wybudowany w 1961 roku. W 1988 roku na stadionie zainaugurowano sztuczne oświetlenie. Obiekt ma 6500 miejsc, z czego dwa tysiące to miejsca siedzące. W latach 1995–1997 na stadionie rozegrano trzy mecze reprezentacji Węgier

Siófok-Kiliti Bozsik József Focipálya

Bardzo ładny nowoczesny obiekt piłkarski składający się z kilku boisk położony jest w mieście Siófok. Składa się z płyt sztucznych oraz naturalnych. Jego dobre połączenie z głównymi drogami daje doskonałą mobilność dla zespołów biorących udział w turnieju

Informacje turystyczne

Nagy Strand

Mikroklimat właściwy miejscowości uzdrowiskowej, niebiesko-turkusowe wody, jakie opływają Balaton, wielobarwne promenady, a do tego parki oraz liczne sklepiki i knajpki… Nic dziwnego, że w sezonie liczba mieszkańców Siófok wzrasta pięciokrotnie. Największą atrakcję miasteczka i zapowiedź słodkiego wypoczynku stanowią ciągnące się wzdłuż 17-kilometrowego brzegu plaże ze słynną Nagy Strand na czele. Na amatorów rozrywek o światowym charakterze czeka promenada Petőfi z kolorowymi jarmarkami. Miłośnicy chilloutu odnajdą się z kolei na spokojniejszym i nieco bardziej kameralnym Srebrnym Brzegu (Ezustpart).

Bella Animal Park Siofok

Park zwierząt znajduje się zaledwie 5 km od centrum Siófok. Po Animal Parku opiekunowie prowadzą wraz z kolorowymi programami, które oferują. To doskonała rozrywka dla każdego pokolenia. Na gości czekają takie zwierzęta jak: wielbłądy, lamy, alpaki, konie, kucyki, mini-kucyki, osły, kozy, owce, zebusy, pawie, papugi, emu, koty, króliki i wiele innych.

Wieża Ciśnień

Punkt widokowy na całe miasto oraz na jezioro Balaton. Została zbudowana w 1912 r., a następnie odnowiona z okazji 100-lecia swojej działalności. Na jej szczycie znajduje się dwupoziomowy taras widokowy i kawiarnia. Można się tam dostać panoramiczną, przeszkloną windą.

Balatonvilágos

Jedno z najmniejszych miasteczek kąpieliskowych nad Balatonem. Posiada bardzo ładną plaże, która powstała na wysokim, zalesionym płaskowyżu, skąd można obserwować przepiękną panoramę okolicy. W miasteczku znajduje się Klub Aliga, gdzie goście mogą korzystać z różnych urządzeń rekreacyjnych (kręgielni, sauny, pływalni, konnej jazdy, kina).

Galeria

Wideo

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami