II edycja turnieju
26-27.02.2022


Kategorie wiekowe:
Żak (U8), Żak (U9), Orlik (U10), Orlik (U11),
Młodzik (U12), Młodzik (U13), Trampkarz (U15)

Ilość drużyn: 120

Obiekty Sportowe

 

Dzieci w kategoriach wiekowych od U8 do U11 rozegrają swoje spotkania pod balonem, a ich starsi koledzy w kategoriach od U12 do U15 będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na zewnętrznych boiskach ze sztuczną murawą, które są doceniane przez seniorskie drużyny szczebla centralnego z całej Polski. W takich warunkach świetnie dobrane ekipy zapewnią niesamowite sportowe emocje!

Turniej odbędzie się zgodnie z unifikacją PZPN i zostanie rozegrana na dwóch nowoczesnych kompleksach sportowych

Centrum Piłkarskie Kłokoczyce

5-cio gwiazdkowy obiekt sportowy, który powstał w 2020 roku posiada najnowocześniejsze pełnowymiarowe boisko pod balonem oraz pełnowymiarowe boisko zewnętrzne, które jest dostępne również zimą, a także dwa małe zewnętrzne boiska przeznaczone dla młodszych kategorii wiekowych. Pełne zaplecze sanitarne, siłownia, strefa relaksu i pyszna kawa w kawiarence klubowej to tylko część atrakcji, które czekają na uczestników turnieju.

Stadion Sportowy Oławka

Nowoczesny obiekt sportowy pod zarządem MCS Wrocław spełnia wszystkie wymagania każdego klubu. 3 pełnowymiarowe boiska w tym dwa ze sztuczną nawierzchnią bez problemu pozwalają korzystać z obiektu przez cały rok. Do każdego z boisk są dostępne trybuny co pozwala fanom piłki nożnej delektować się grą swojej ulubionej drużyny z komfortowego miejsca.

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

Stadion Miejski we Wrocławiu, który powstał na potrzebę EURO 2012. Nowoczesny stadion pomieści około 42 tysięcy widzów i był już wielokrotnie świadkiem wielkich wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zwiedzanie tego miejsca na pewno przyniesie niezapomniane wrażenia młodym adeptom futbolu.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

Oferta zakwaterowania

Hotel GEM 3***

3 gwiazdkowy hotel bardzo dobrze znany przez swoje znaczenie dla sportowego Wrocławia dzięki hali i pełnowymiarowemu sztucznemu boisku. Jest to nowoczesny hotel z widokiem na Odrę położony jest 3 km od Hali Stulecia i wrocławskiego zoo. Około 500 metrów od hotelu znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. Do dyspozycji gości są kryte i odkryte boiska sportowe do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki i tenisa. Nowoczesna strefa spa obejmuje sauny, siłownię i kryty basen z wanną z hydromasażem.
Dostępna jest również bardzo elegancka restauracja.

Więcej informacji

Hotel Jasek 3***

3 gwiazdkowy Hotel Jasek to naprawdę eleganckie miejsce o ciepłym wystroju. Położony on jest nieopodal głównej drogi krajowej, około 1 kilometra do obwodnicy miejskiej, 3 km od stacji kolejowej Wrocław Osobowice, 8 km od urokliwej brukowanej starówki i Ratusza, w którym mieści się znane miejskie muzeum i wiele pięknych zabytków stolicy Dolnego Śląska.

Więcej informacji

Hostel Fitness

Hostel położony w kompleksie niskich budynków, 20 minut pieszo od dworca kolejowego Wrocław Sołtysowice, 5 km od hali Stulecia, w której odbywają się ważne wydarzenia sportowe i wystawy oraz 5 km od wrocławskiego zoo. Świetny dla osób, które chcą mieć bardzo blisko do obiektów turniejowych. Wieloosobowe pokoje są przestronne i są dostosowane do grup młodzieżowych

Więcej informacji

Hotel Boutique

3-gwiazdkowy hotel gwarantujący bardzo dobre warunki i dobry wypoczynek. Znajduje się on zaledwie 4 kilometry od wrocławskiego Rynku – tętniącego życiem o każdej porze dnia i nocy. 150 metrów od obiektu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej “Kwiska”, z którego można dojechać w bardzo różne miejsca miasta. Od Hotelu Boutique blisko znajduje się Stadion Miejski – dom „Śląska Wrocław”, na którym rozgrywają swoje mecze.

Więcej informacji

CITI Hotel

Ten nowoczesny hotel to miejsce, w którym goście znajdą duże i funkcjonalne wnętrza, w których można przyjemnie zrelaksować się po ciężkim dniu (przykładowo turniejowym). Hotel jest położony w ścisłym centrum miasta – zaledwie kilometr od wrocławskiego Rynku, przestronne, klimatyzowane pokoje w nowoczesnej, designerskiej aranżacji wyposażone w komfortowe łazienki oraz aneks kuchenny czynią Citi Hotel’s idealnym rozwiązaniem dla Gości ceniących sobie wygodę i niezależność.

Więcej informacji

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria