IV edycja turnieju

29.08-01.09.2024

Organizatorzy: Around the Sport i Stowarzyszenie Wokół Sportu

Współorganizatorzy: WKS Śląsk Wrocław

Kategorie wiekowe:
U10, U12, U14, U16, U18, G10, G12, G14, G16, G18

Ilość drużyn: 120

Pierwsza edycja: 2021

Tournament Facebook:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty sportowe

Hala Orbita

Legendarna hala sportowo-widowiskowa „Orbita” to idealne miejsce na grę w piłkę ręczną. W tej hali swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski w piłce ręcznej, gdzie może pomieścić się aż 3 tysiące kibiców. Podczas turnieju Wrocław Handball Cup mecze finałowe w każdej z kategorii wiekowej zostaną rozegrane właśnie na hali „Orbita”.

Hala Wielofunkcyjna AWF Wrocław

Piękna hala sportowa z pojemnymi trybunami. Na co dzień mecze swoje rozgrywa tutaj wiele profesjonalnych klubów z Wrocławia nie tylko w Piłce ręcznej. Hala bardzo reprezentacyjna, która będzie jedną z najbardziej korzystanych hal podczas turnieju Wrocław Handball Cup.

Hala Parkowa MCS Wrocław

Pełnowymiarowa hala sportowa do piłki ręcznej idealnie pasuję do rozegrania na niej turnieju Wrocław Handball Cup. W styczniu 2021 roku został wymieniony parkiet na kompletnie nowy, co pozwoli na grę w jeszcze lepszych warunkach naszym drużynom.

Hala politechniki wrocławskiej

Widownia z trybunami na 354 miejsca siedzące. Zawiera pełnowymiarowe boisko główne do piłki ręcznej oraz pełne zaplecze socjalne wraz z wyposażeniem. Hala sportowa dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Zagospodarowanie terenu wokół hali to min.: chodniki, parking, ogrodzenie terenu, mała architektura, zieleń.

Hala Sportowa LO 9

Pełnowymiarowa hala sportowa najwyższej jakości, która będzie jedną z najważniejszych aren podczas międzynarodowego turnieju Wrocław Handball Cup. Nowy parkiet i piękne trybuny dostarczą naszym uczestnikom oraz widzom z pewnością niezastąpionych emocji sportowych.

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

Hala Stulecia (niem. Jahrhunderthalle), po 1945 także Hala Ludowa to hala widowiskowo-sportowa we Wrocławiu znajdująca się w Parku Szczytnickim. Została wybudowana w latach 1911–1913 według projektu Maxa Berga. W 2006 roku hala została uznana za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO. Wpisana do rejestru zabytków w 1962 oraz ponownie w 1977, wraz z zespołem architektonicznym obejmującym m.in. Pawilon Czterech Kopuł, Pergolę i Iglicę. Była miejscem wielu imprez sportowych i kulturalnych, które są do dzisiejszego dnia wspominane przez pokolenia. Na przełomie tysiącleci była domem dla wielu dyscyplin sportowych min. też piłki ręcznej.

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria