II edycja turnieju

24-28.08.2022


Kategorie wiekowe:
U10, U12, U14, U16, U18 (CHŁOPCY);
G10, G12, G14, G16, G18 (DZIEWCZĘTA)

Ilość drużyn: 120

Facebook turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty Sportowe

Turniej Wrocław Handball Cup będzie rozgrywał się jednocześnie na około 10 halach sportowych we Wrocławiu. Wszystkie hale są zgodne z wytycznymi ZPRP i będą idealnie wkomponowały się w turniej na tak wysokim poziomie. Wszystkie hale sportowe są usytuowane w położeniu niedalekim od zakwaterowania drużyn. Każda kategoria wiekowa będzie miała podczas turnieju przypisaną swoją halę główną.

Hala Orbita

Legendarna hala sportowo-widowiskowa „Orbita” to idealne miejsce na grę w piłkę ręczną. W tej hali swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski w piłce ręcznej, gdzie może pomieścić się aż 3 tysiące kibiców. Podczas turnieju Wrocław Handball Cup mecze finałowe w każdej z kategorii wiekowej zostaną rozegrane właśnie na hali „Orbita”.

Więcej informacji

Hala Wielofunkcyjna AWF Wrocław

Piękna hala sportowa z pojemnymi trybunami. Na co dzień mecze swoje rozgrywa tutaj wiele profesjonalnych klubów z Wrocławia nie tylko w Piłce ręcznej. Hala bardzo reprezentacyjna, która będzie jedną z najbardziej korzystanych hal podczas turnieju Wrocław Handball Cup.

Więcej informacji

Hala Parkowa MCS Wrocław

Pełnowymiarowa hala sportowa do piłki ręcznej idealnie pasuję do rozegrania na niej turnieju Wrocław Handball Cup. W styczniu 2021 roku został wymieniony parkiet na kompletnie nowy, co pozwoli na grę w jeszcze lepszych warunkach naszym drużynom.

Więcej informacji

Hala politechniki wrocławskiej

Widownia z trybunami na 354 miejsca siedzące. Zawiera pełnowymiarowe boisko główne do piłki ręcznej oraz pełne zaplecze socjalne wraz z wyposażeniem. Hala sportowa dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Zagospodarowanie terenu wokół hali to min.: chodniki, parking, ogrodzenie terenu, mała architektura, zieleń.

Więcej informacji

Hala Sportowa LO 9

Pełnowymiarowa hala sportowa najwyższej jakości, która będzie jedną z najważniejszych aren podczas międzynarodowego turnieju Wrocław Handball Cup. Nowy parkiet i piękne trybuny dostarczą naszym uczestnikom oraz widzom z pewnością niezastąpionych emocji sportowych.

Więcej informacji

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

Hala Stulecia (niem. Jahrhunderthalle), po 1945 także Hala Ludowa to hala widowiskowo-sportowa we Wrocławiu znajdująca się w Parku Szczytnickim. Została wybudowana w latach 1911–1913 według projektu Maxa Berga. W 2006 roku hala została uznana za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO. Wpisana do rejestru zabytków w 1962 oraz ponownie w 1977, wraz z zespołem architektonicznym obejmującym m.in. Pawilon Czterech Kopuł, Pergolę i Iglicę. Była miejscem wielu imprez sportowych i kulturalnych, które są do dzisiejszego dnia wspominane przez pokolenia. Na przełomie tysiącleci była domem dla wielu dyscyplin sportowych min. też piłki ręcznej.

Oferta zakwaterowania

Hotel Jasek 3***

3 gwiazdkowy Hotel Jasek to naprawdę eleganckie miejsce o ciepłym wystroju. Położony on jest nieopodal głównej drogi krajowej, około 1 kilometra do obwodnicy miejskiej, 3 km od stacji kolejowej Wrocław Osobowice, 8 km od urokliwej brukowanej starówki i Ratusza, w którym mieści się znane miejskie muzeum i wiele pięknych zabytków stolicy Dolnego Śląska.

Więcej informacji

Hotel ACTIVE

Hotel Active jest położony około 5 km od katedry, Muzeum Narodowego, Ostrowa Tumskiego oraz Hali Stulecia. Oferuje on zakwaterowanie z całodobową recepcją, ogrodem, tarasem oraz barem. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Wszystkie pokoje i studio są wyposażone w biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz klimatyzację. W każdym z nich mieści się łazienka, a niektóre dysponują balkonem.

Więcej informacji

Dom Studencki

Dziesięciopiętrowy dom studencki, który może pomieścić do 450 osób. Posiada pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz pokoje gościnne. Oddalony jest minutę drogi piechotą od pętli tramwajowo-autobusowej Sępolno gwarantującej świetną komunikację nie tylko z centrum miasta Wrocławia, ale i jego obrzeżami. Pokoje są świetnie dostosowane dla grup młodzieżowych.

Więcej informacji

Hotel Boutique

3-gwiazdkowy hotel gwarantujący bardzo dobre warunki i dobry wypoczynek. Znajduje się on zaledwie 4 kilometry od wrocławskiego Rynku – tętniącego życiem o każdej porze dnia i nocy. 150 metrów od obiektu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej “Kwiska”, z którego można dojechać w bardzo różne miejsca miasta. Od Hotelu Boutique blisko znajduje się Stadion Miejski – dom „Śląska Wrocław”, na którym rozgrywają swoje mecze.

Więcej informacji

CITI Hotel

Ten nowoczesny hotel to miejsce, w którym goście znajdą duże i funkcjonalne wnętrza, w których można przyjemnie zrelaksować się po ciężkim dniu (przykładowo turniejowym). Hotel jest położony w ścisłym centrum miasta – zaledwie kilometr od wrocławskiego Rynku, przestronne, klimatyzowane pokoje w nowoczesnej, designerskiej aranżacji wyposażone w komfortowe łazienki oraz aneks kuchenny czynią Citi Hotel’s idealnym rozwiązaniem dla Gości ceniących sobie wygodę i niezależność.

Więcej informacji

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria