II edycja turnieju

 18-19.05.2024

Organizator turnieju: Around the Sport

Współorganizatorzy: SC Columbia Floridsdorf i KSC FCB Donaustadt

Kategorie wiekowe:

U8, U9, U10, U11, U12, U13, U15

Ilość drużyn: 100

Pierwsza edycja: II edycja

Facebook turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty sportowe

SC Columbia Floridsdorf

Piękny obiekt sportowy położony w pobliżu centrum Wiednia z nowoczesnym zapleczem sanitarnym. 2 nowoczesne boiska z nawierzchnią naturalną o bardzo wysokiej jakości, jedno pełnowymiarowe, a drugie o zmniejszonych rozmiarach dla młodszych kategorii wiekowych. A także, 2 boiska sztuczne, także jedno pełnowymiarowe z nowo położoną w tym roku sztuczną murawą, a drugi o zmniejszonych rozmiarach dla młodszych kategorii wiekowych. Na obiekcie znajduję się centrum cateringowe oraz bar w którym będzie można kupić na miejscu coś do picia oraz jedzenia na ciepło i zimno. Turniej na tym obiekcie przyniesie Państwu mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń.

 

KSC FCB Donaustadt

2 nowoczesne pełnowymiarowe boiska położone na tym obiekcie sportowym. Jedno z nich posiada rewelacyjną nawierzchnię naturalną, natomiast drugie boisko jest z nawierzchnią sztuczną. Na obiekcie znajduję się centrum cateringowe, w którym można kupić coś do picia oraz jedzenia na ciepło czy zimno. Obiekt wyposażony jest w nowoczesne zaplecze sanitarne.

 

Informacje turystyczne

Opera

Pięknym budynkiem jest także Opera Wiedeńska – jedna z najlepszych oper na całym świecie. Spacerując po Wiedniu można też zahaczyć o dom Mozarta, nawet jeśli by się chciało zrobić tylko pamiątkowe zdjęcie z tabliczką.

Belvedere

Kompleks składający się z dwóch barokowych pałaców znajduje się po południowej stronie miasta, nieopodal dworca Hauptbahnhof. W obydwu budynkach – górnym i dolnym – mieszczą się muzea. Jednak dla nas najpiękniejszą częścią tego kompleksu jest jego najstarsza część, czyli ogród. Uwielbiamy widok rozprzestrzeniający się tuż zza bramy wejściowej – piękna zieleń, kwiaty, staw i górny pałac w tle.

Pałac Schönbrunn

Schonbrunn został zbudowany jako pałac oraz letnia siedziba licznych rodzin rządzących. Historia niesie się wraz z murami tego pałacu: Mozart komponował tu swoje dzieła, Marie Antoinette wychowywała się tu, mieszkał tu Napoleon, Kennedy i Kruschev podpisali tu traktat pokojowy. Na terenie posiadłości znajduje się Tierpark, najstarsze zoo świata, zbudowane w 1752 r. przez Marie Terese. Pałac przyciąga rocznie 6,7 miliona odwiedzających rocznie.

 Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami