CYKL TURNIEJÓW JESIEŃ-WIOSNA

Organizator turnieju: Around the Sport i Stowarzyszenie Wokół Sportu

Współorganizatorzy: Tarczyński i Tarczyński ARENA

Impreza ma wymiar cykliczny i jest rozgrywana w formacie jesień-wiosna. Turniej składa się z kilku turniejów eliminacyjnych. Każdy z nich wyłania najlepsze drużyny. Nagrodą dla najlepszych drużyn jest zaproszenie na udział w turnieju finałowym, który odbędzie na głównej płycie stadionu Tarczyński Arena.

Kategorie wiekowe:

U7, U8, U9, U10

Ilość drużyn: 220

Turniej eliminacyjny 23-24.03.2024

Turniej eliminacyjny 13-14.04.2024

Turniej eliminacyjny 20-21.04.2024

FINAŁY 21-22.05.2024

Facebook turniejowy:

Obiekty sportowe

Tarczyński Arena Wrocław

Tarczyński Arena Wrocław jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem sportowo-rekreacyjnym o pojemności ponad 45.100 miejsc, gdzie mecze piłkarskie rozgrywa drużyna WKS Śląsk Wrocław, organizowane są imprezy sportowe oraz koncerty największych światowych gwiazd muzyki. Obiekt oferuje swoim gościom wszelkiego rodzaju udogodnienia, takie jak doskonały catering, zadaszone trybuny, miejsca biznesowe dla gości VIP, Klub Biznesowy. Położony w zachodniej części Wrocławia stadion jest doskonale skomunikowany z centrum, dzięki bardzo dobrze rozbudowanej infrastrukturze komunikacji miejskiej. Bliskie sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia umożliwia szybkie dotarcie do pozostałych dzielnic miasta, także zapewnia sprawny wyjazd z Wrocławia.
Stadion został otwarty we wrześniu 2011 roku. Pod koniec 2021 r. zyskał sponsora tytularnego oraz zmienił nazwę na Tarczyński Arena Wrocław.
Więcej informacji

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria