I edycja turnieju
14-15.05.2022


Kategorie wiekowe:

U9, U10, U11, U12, U13, U15

Ilość drużyn: 120

Facebook turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty Sportowe

MOSiR Millenium Kołobrzeg i Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka

Pełen teren obiektów zawiera w sobie min. stadion znanej drużyny seniorskiej Kotwicy Kołobrzeg, który posiada płytę główną o nawierzchni trawiastej o wym. 105m. x 68m. Widownia na 3000 miejsc, strefa VIP, sztuczne oświetlenie, boisko treningowe, sala konferencyjna. W roku 2012 reprezentacja Danii wybrała obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu na oficjalną bazę treningową podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012.

Więcej informacji

Informacje turystyczne

Molo w Kołobrzegu

Nie jest ono drewniane i klimatyczne, tylko betonowe, ale i tak stanowi świetną atrakcję. Ma długość ponad 200 metrów i na końcu kryje kawiarenki. Pozwala podziwiać miasto z drugiej strony. W sezonie jest płatne (V-IX 6 i 3 zł), od października każdy może wejść tutaj bez przeszkód. Nie tylko dlatego polecam je jesienią, głównie z tego powodu, że można uniknąć tłumów i cieszyć się kameralnym klimatem. W pobliżu stoi słynny Pomnik Zaślubin z Morzem.

Latarnia Morska w Kołobrzegu

Latarnia Morska w Kołobrzegu to symbol miasta, a zarazem ciekawa atrakcja i piękny punkt widokowy, dostępny odpłatnie. Wewnątrz mieści też Muzeum Minerałów. Kołobrzeska Latarnia ma wysokość 26 metrów, a jej światło widoczne jest prawie z 30 km. Stoi przy porcie, niedaleko kołobrzeskiego molo. Obecna latarnia to obiekt o dość krótkiej historii, bo powstał w 1947 roku, po tym jak wcześniejszą latarnię zniszczyli podczas wojny Niemcy.

Bazylika Mariacka w Kołobrzegu

Bazylika Wniebowzięcia NMP czyli konkatedra w Kołobrzegu to monumentalna, cenna, gotycka budowla pięcionawowa z przełomu XIV i XV wieku. Góruje ponad „starówką” a wewnątrz kryje wiele zabytkowych elementów wyposażenia. Najbardziej cenny i okazały jak ogromny, siedmioramienny świecznik z 1327 roku, ale uwagę przykuwają też najstarsze w Polsce dębowe stalle z XV wieku, stojące w prezbiterium. Pośrodku świątyni wisi unikatowy, drewniany świecznik z XVI wieku, fundowany przez wspomnianą już wcześniej rodzinę Schliffenów.

Oferta zakwaterowania

Internat

Obiekty gwarantują wygodne pokoje dla zawodników z łóżkami, które zaspokoją podstawowe potrzeby zawodników.

Więcej informacji

Hotel Millenium 2**

2 gwiazdkowy Hotel Millenium usytuowany jest w cichej okolicy w Kołobrzegu, 800 metrów od bulwaru nad Parsętą. Obiekt oferuje pokoje oraz studia z telewizorem i bezpłatnym WiFi. Ich wnętrza zostały urządzone w eleganckim, klasycznym stylu i ciepłych pastelowych kolorach

Więcej informacji

Ośrodek Wypoczynkowy Wagma

Ciekawy ośrodek wypoczynkowy oferujący komfortowe warunki noclegowe. Na terenie ośrodka osoby kwaterowane są w pokojach wypoczynkowych oraz domkach. Sam ośrodek położony jest bardzo blisko morza przez co spacery po plaży nie będą wielką podróżą, a będą możliwe o każdej porze dnia.

Więcej informacji

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami