I edycja turnieju

24-26.03.2023

Organizatorzy: Around the Sport i Stowarzyszenie Wokół Sportu

Współorganizatorzy: Torus Wybrzeże Gdańsk i SPR Wybrzeże Gdańsk

Kategorie wiekowe:

U12, U14, U16, U18, G14, G16

Ilość drużyn: 60

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Informacje turystyczne

Plaza Brzeźno

Plaża w Gdańsku Brzeźnie, nadmorskim osiedlu leżącym w północnej części miasta, przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w Polsce. Jednak szczególną popularnością zarówno wśród mieszkańców regionu, jak i turystów cieszy się kąpielisko Molo Gdańsk Brzeźno, które obejmuje aż 500 metrów linii brzegowej. Molo Gdańsk Brzeźno to miejsce doskonałe dla miłośników kąpieli morskich i słonecznych, amatorów aktywności czy rodzin z dziećmi. Na plaży znajdują się boiska rekreacyjne i atrakcje dla najmłodszych, odbywa się tu wiele imprez sportowych i rozrywkowych.

Starówka Gdańska

Gdańsk to piękne miasto z bogatą historią, która sięga wieków wstecz. Jednym z najlepszych sposobów na poznanie uroków Gdańska jest spacer po jego starym mieście. Stare Miasto w Gdańsku jest pełne wąskich, brukowanych uliczek, okazałych kościołów i kolorowych budynków. Wędrując po tym obszarze, będziesz mógł zobaczyć niektóre z najbardziej znanych zabytków miasta, takich jak Ratusz, Kościół Mariacki i Fontanna Neptuna. Ulice są wypełnione zapraszającymi kawiarniami, restauracjami i sklepami sprzedającymi tradycyjne polskie pamiątki, takie jak biżuteria z bursztynu i ceramika.

Statek Czarna Perła

Tym, którzy pragną spędzić czas aktywnie, podczas wizyty w Gdańsku może przypaść do gustu rejs pięknym statkiem, stylizowanym na galeon. Na pokładzie Czarnej Perły znajdują się przewodnicy opowiadający o historii i zabytkach Gdańska, Porcie, Stoczni i Westerplatte w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Po dopłynięciu do Westerplatte istnieje możliwość indywidualnego zwiedzenia tego historycznego miejsca. By umilić podróż, w czasie rejsu armoatorzy gwarantują muzykę na żywo, pyszne przekąski i Szanty w Gdańsku.

 

 Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami