11 edycja turnieju
24-25.08.2024

Organizator turnieju: Around the Sport, Stowarzyszenie Wokół Sportu i Komisja Europejska

Współorganizatorzy: WKS Śląsk Wroclaw i Akademia Piłkarska Śląśk Wrocław

Kategorie wiekowe:

U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17, U19

Ilość drużyn: 150

Pierwsza edycja: 2013

Facebook turniejowy:

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Pola Marsowe oraz Stadion Olimpijski

Stadion Olimpijski to centrum kompleksu sportowego położonego na osiedlu Zalesie. Został wybudowany w latach 1926-1928. Na tym ogromnym obiekcie rozgrywane były mecze piłkarskie reprezentacji Polski, zawody lekkoatletyczne, odbywają się tam duże imprezy plenerowe i koncerty. Całkowita pojemność wynosi 12 655 miejsc.

Więcej informacji

Stadion Sportowy Oławka

Nowoczesny obiekt sportowy pod zarządem MCS Wrocław spełnia wszystkie wymagania każdego klubu. 3 pełnowymiarowe boiska w tym dwa ze sztuczną nawierzchnią bez problemu pozwalają korzystać z obiektu przez cały rok. Do każdego z boisk są dostępne trybuny co pozwala fanom piłki nożnej delektować się grą swojej ulubionej drużyny z komfortowego miejsca.

Więcej informacji

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

Tarczyński Arena Wrocław

Stadion, który powstał na potrzebę EURO 2012. Nowoczesny stadion pomieści około 42 tysięcy widzów i był już wielokrotnie świadkiem wielkich wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zwiedzanie tego miejsca na pewno przyniesie niezapomniane wrażenia młodym adeptom futbolu.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria