24-28.08.2021


Kategorie wiekowe:
G10/U10, G12, U12, G14, U14, G16, U16, G18, U18

Ilość drużyn: 85

Facebook Turniejowy:  

Jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Obiekty Sportowe

 

Turniej Wrocław Handball Cup będzie rozgrywał się jednocześnie na około 10 halach sportowych we Wrocławiu.

Wszystkie hale są zgodne z wytycznymi ZPRP i będą idealnie wkomponowały się w turniej na tak wysokim poziomie.

Wszystkie hale sportowe są usytuowane w położeniu niedalekim od zakwaterowania drużyn.

Każda kategoria wiekowa będzie miała podczas turnieju przypisaną swoją halę główną.

Hala Orbita

Legendarna hala sportowo-widowiskowa „Orbita” to idealne miejsce na grę w piłkę ręczną. W tej hali swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski w piłce ręcznej, gdzie może pomieścić się aż 3 tysiące kibiców. Podczas turnieju Wrocław Handball Cup mecze finałowe w każdej z kategorii wiekowej zostaną rozegrane właśnie na hali „Orbita”.

Więcej informacji

Hala Wielofunkcyjna AWF Wrocław

Piękna hala sportowa z pojemnymi trybunami. Na co dzień mecze swoje rozgrywa tutaj wiele profesjonalnych klubów z Wrocławia nie tylko w Piłce ręcznej. Hala bardzo reprezentacyjna, która będzie jedną z najbardziej korzystanych hal podczas turnieju Wrocław Handball Cup.

Więcej informacji

Hala Parkowa MCS Wrocław

Pełnowymiarowa hala sportowa do piłki ręcznej idealnie pasuję do rozegrania na niej turnieju Wrocław Handball Cup. W styczniu 2021 roku został wymieniony parkiet na kompletnie nowy, co pozwoli na grę w jeszcze lepszych warunkach naszym drużynom.

Więcej informacji

Hala Sportowa LO 9

Pełnowymiarowa hala sportowa najwyższej jakości, która będzie jedną z najważniejszych aren podczas międzynarodowego turnieju Wrocław Handball Cup. Nowy parkiet i piękne trybuny dostarczą naszym uczestnikom oraz widzom z pewnością niezastąpionych emocji sportowych.

Więcej informacji

Informacje turystyczne

Rynek to historyczne centrum miasta, które jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i turystów. Wrocławski Rynek ma niemal 3,8 hektara powierzchni i należy do największych takich placów targowych w Polsce.

ZOO we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Główną atrakcją tego ogrodu zoologicznego jest nowoczesne Afrykanarium, w którym człowiek czuje się jak na „Czarnym Lądzie”.

Hydropolis to niebywałe miejsce, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawy. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

Hala Stulecia (niem. Jahrhunderthalle), po 1945 także Hala Ludowa to hala widowiskowo-sportowa we Wrocławiu znajdująca się w Parku Szczytnickim. Została wybudowana w latach 1911–1913 według projektu Maxa Berga. W 2006 roku hala została uznana za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO. Wpisana do rejestru zabytków w 1962 oraz ponownie w 1977, wraz z zespołem architektonicznym obejmującym m.in. Pawilon Czterech Kopuł, Pergolę i Iglicę. Była miejscem wielu imprez sportowych i kulturalnych, które są do dzisiejszego dnia wspominane przez pokolenia. Na przełomie tysiącleci była domem dla wielu dyscyplin sportowych min. też piłki ręcznej.

Oferta zakwaterowania

Hotel GEM 3***

3 gwiazdkowy hotel bardzo dobrze znany przez swoje znaczenie dla sportowego Wrocławia dzięki hali i pełnowymiarowemu sztucznemu boisku. Jest to nowoczesny hotel z widokiem na Odrę położony jest 3 km od Hali Stulecia i wrocławskiego zoo. Około 500 metrów od hotelu znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. Do dyspozycji gości są kryte i odkryte boiska sportowe do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki i tenisa. Nowoczesna strefa spa obejmuje sauny, siłownię i kryty basen z wanną z hydromasażem.
Dostępna jest również bardzo elegancka restauracja.

Więcej informacji

Hotel Jasek 3***

3 gwiazdkowy Hotel Jasek to naprawdę eleganckie miejsce o ciepłym wystroju. Położony on jest nieopodal głównej drogi krajowej, około 1 kilometra do obwodnicy miejskiej, 3 km od stacji kolejowej Wrocław Osobowice, 8 km od urokliwej brukowanej starówki i Ratusza, w którym mieści się znane miejskie muzeum i wiele pięknych zabytków stolicy Dolnego Śląska.

Więcej informacji

Dom Studencki

Dziesięciopiętrowy dom studencki, który może pomieścić do 450 osób. Posiada pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz pokoje gościnne. Oddalony jest minutę drogi piechotą od pętli tramwajowo-autobusowej Sępolno gwarantującej świetną komunikację nie tylko z centrum miasta Wrocławia, ale i jego obrzeżami. Pokoje są świetnie dostosowane dla grup młodzieżowych.

Więcej informacji

To nie wszystkie obiekty, które są dostępne w naszej ofercie turniejowej. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Galeria